DOPRAVA A PLATBA

 

DOPRAVA

Doprava a expedičné náklady:

Tovar doručujeme do 1-3 pracovných dní od expedovania zásielky. V okamihu expedovania zásielky sú Vám na email doručené informácie. Pri nečakaných okolnostiach sa môže doba dodania predĺžiť. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne objednávku zmeniť. Po odoslaní Vašej objednávky, Vám pošleme potvrdzujúci mail, v prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás ( mailom na mailovú adresu: info@urbankids.sk, alebo telefonicky na čísle : 0917 655 302 ). Pomocou čísla zásielky ju nájdeme a problém vyriešime. V prípade že Vás poštový doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese bude zásielka uložená na Vašej pošte s tým, že do schránky Vám bude daná informácia o uložení zásielky po pošte, kde bude balíček uložený maximálne 18 dní.


Druhy dopravy verejnými prepravcami:

  • Tovar doručovaný prepravnou balíkovou firmou GLS:

Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 3,99, – Eur.
Cena prepravy zahŕňa telefonické oznámenie a kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta doručenia.
U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy.
Reklamácia zásielky je možná do 3 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní!

  • Tovar doručovaný Slovenskou poštou:

Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 2,70 eur.

Cena zahŕňa poštovné aj balné. Pokiaľ nebude objednávajúci zastihnutý, dostane do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môže vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. U týchto zásielok nie je možná akákoľvek komunikácia s dopravcom a nemáme žiadnu možnosť zásielku ovplyvňovať či podrobne sledovať.

  • Tovar doručovaný Českou poštou:

Platba len vopred prevodom na účet!

Poštovné a balné je účtované vo výške 4,90 eur.

U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. Reklamácia zásielky je možná iba pri prevzatí!

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom.

  • Tovar doručovaný Zásielkovňa.sk (pre SR)

Cena za dopravu: 1,99 €
Objednané produkty sú dopravené na vybrané výdajné miesto siete Zásielkovňa

Tovar bude doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní.

V okamihu expedície zásielky sú vám na e-mail doručené informácie o odoslaní a bude vám zaslané číslo zásielky. Kde sa vaša zásielka nachádza, si potom môžete overiť online tu 
Po doručení na výdajné miesto budete informovaný SMS a e-mailom o možnosti vyzdvihnutia. Príde vám heslo pre vyzdvihnutie.

Zásielka bude na výdajnom mieste k vyzdvihnutiu 7 kalendárnych dní – možnosť predĺženia na 18 dní.

  • Tovar doručovaný Zásielkovňa.cz (pre ČR)

Cena za dopravu: 2,99 €
Objednané produkty sú dopravené na vybrané výdajné miesto siete Zásielkovňa.cz

Tovar bude doručený najneskôr do 2-3 pracovných dní.

V okamihu expedície zásielky sú vám na e-mail doručené informácie o odoslaní a bude vám zaslané číslo zásielky. Kde sa vaša zásielka nachádza, si potom môžete overiť online tu 
Po doručení na výdajné miesto budete informovaný SMS a e-mailom o možnosti vyzdvihnutia. Príde vám heslo pre vyzdvihnutie.

Zásielka bude na výdajnom mieste k vyzdvihnutiu 7 kalendárnych dní – možnosť predĺženia na 18 dní.

 

SPÔSOB PLATBY

  • DOBIERKA – Tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď dostanete balík.

          Cena: 0,50 eur

  • BANKOVÝ PREVOD – Tovar si objednáte a my vám zašleme naše číslo účtu, ako variabilný symbol zadávate Vaše meno a priezvisko. Čiže tovar najskôr zaplatíte prevodom na náš účet a my po  prijatí  platby zasielame balík k Vám a informujeme Vás o jeho odoslaní.

         Cena: 2,70 eur (poštovné a balné)

  • PayPal – platby cez PayPal účet sú celosvetovo uznávané a používané spôsoby, preto ak niekde neumožnia platbu cez kreditnú kartu, môžete platiť cez PayPal. Aby ste mohli tovar zaplatiť PayPal-om, musíte si založiť PayPal účet. Účet PayPal jednoducho spárujete so svojou platobnou kartou alebo bankovným účtom (oboje je nevyhnutné, aby ste mohli PayPal plne využívať). Máte na ňom iba toľko peňazí, koľko vy sami uznáte za vhodné, a môžete cez neho pohodlne platiť v najrôznejších obchodoch.Bezpečnejšie než priame transakcie – Platby prostredníctvom PayPal sú bezpečnejšie než priame transakcie platobnou kartou, pretože slúžia ako prostredník. Ak napríklad neobdržíte tovar z eBay, PayPal sa postaví na vašu stranu a zariadi, aby vám predajca peniaze vrátil. Chcem získať PayPal Account.

Zákazníci, ktorí už niekedy neprevzali od nás zásielku a budú si chcieť v budúcnosti niečo objednať, budeme od nich požadovať platbu vopred, ktorá musí byť uhradená v prospech nášho účtu najneskôr do 2 pracovných dní. Ak sa tak nestane, objednávka bude stornovaná.